محل تبلیغات شما
 سلام^^
چطورین بچه ها؟
ハート のデコメ絵文字 
تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست
اول از همه عیدتون مبارک♡سال خوبی داشته باشین و بعد اینکه باز سال نورو با تسلیت شروع کردیم امیدوارم هرجا هستین سالم باشین و خواهشا مراقب باشین.
امروز اومدم تا خاطرات مسافرتمونو براتون تعریف کنم و جایی ک باورتون نمیشه@___@
پس ببخشید ک پست امروز طولانیه~
بنام خدا .ما مسافرتمونو با شرکت هواپیمایی ماهان ساعت ۹ صبح به مقصد دبی شروع کردیم♡قبل اونم ک رانندگی طولانی مدت تا تهران.قربون خلبان برم=)‌جناب آقای تهمتن فوق العاده رسوند مارو(اخه ن اینکه من فوبیا دارم واس همون)
     آپلود عکس

آپلود عکس

بعله.طبق معمول آدمای جالبی رو هم شناختیماز راننده ی هندیمون به اسم "شان" گرفته تا کارکنی بنگلادشی به اسم "متین"ک دوست بابامم شد.گفت قراره بیاد ایران~.
بزنم ب تخته کشور اعراب و عربی نبود ک:/ اگه باز تو شهر و ایستگاه ها بلندگو ها عربی حرف نمیزدن من فک میکردم یا تو هندیم یا فیلیپین.اصن خبری از عربا نبود:||
کره ایا چقددددد خوش لباسن خدایا*___*  من و خواهرم تمامی نژاد و ملیت ها رو به قول معروف رو هوا میزدیم(فقط تخصصمون در زمینه ژاپنی ها کارشناسی نیست)
و اونجا بود ک تو "dubai mall" وارد سرزمین رویاها شدیم.
جایی ک تا واردش شدم پاهام شروع ب لرزیدن، دستانم شروع ب تاب خوردن،چشمانم شروع ب تار دیدن و قلبم ب تپشهایی وحشتناک افتاد

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

میبینین؟؟؟؟!؟!!
هر مانگایی ک فکرشو بکنی هست#____#
از بزرگ تا کوچیک.

آپلود عکس

ن تنها مانگا و انیمه.بلکه همچییییییی.
مارولدیسیکامیکمجله

آپلود عکس

کتاب ارزشمند مارول و استن لی ک فقط باید با دستکش بهش دست میزدی~

آپلود عکس

چرا این همه شکنجه؟؟؟!
ن تنها مارول.ن تنها کلی کتاب فوق العاده راجع به هنر و موسیقی و فشن و لباس و مد و تاریخ کشورهای مختلف و حتی ایران
بلکه ژاپن
یه ردیف کلا ژاپن.تاریخش.شکل گیری مانگا.خطاطی.گیشا.غذاهمچی

آپلود عکس

اکشن فیگووووور
از هر شخصیتی ک دلت بخواد
شیطونه میگفت یدونه یوریو بردارم:((.
ハート のデコメ絵文字 

آپلود عکس

آپلود عکس

شخصیت خودمنکنین اینکارو.شکنجس.قتله~

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

بعله:"(همچین جای مقدسی‌.من شخصا ک هنوزم باور نمیکنم اونجا بودم.اصن چطوری اومدم بیرون؟.درست ۴ ساعت اونجا بودیم۴ سااااعت:| کم مونده بود مترو رو از دست بدیم چون من ۱ ساعتش رو ول گشتم.اخه لامصب میدونین چقد بزرگ بود؟؟؟اگه میگفتم یه کتاب راجع به دندون طلای مادربزرگ عمه ی پوآرو بدین.باور کنین ۴ تا نمونه میاورد میداد دستت:||.
۱ ساعت دیگش رو با عقل سالم گشتم.۱ ساعتش رو جمع آوری کردم ۱ ساعت هم انتخاب
و نتیجه ی تمامی اینها شد ۳ کتاب^_____________^
۲ تا مانگا و یه دونه کتاب هنری^__________^
تعجب نکنین یه مانگای *ارزون* بدردنخور قدیمی ۲۰۰ هزار تومن:")۲ تا مانگای سالم و خوب و نسبتا باز ارزون و یه کتاب دیگه+ خریدای خواهرم(اونم آدمه دیگه).چقد در میاد؟
همینه دیگ.ارزش پولمون://
خوش به حال اونایی ک همون ۴ ساعتی ک من ول میگشتمو اوندن یه کتاب برداشتن رو صندلیای پف پفیش نشستن.خوندن.و رفتن:|.
هییییع.
همین دیگه^^
خلاصه ک با همون گرونیاش مسافرت خوبی بود~(از همون آب شروع کنم.یه درهم نزدیک ۴۰۰۰ تومن و یه آب تقریبا ۳ درهم بودD:)
ولی بهم خوش گذشت و ارزششو داشت.مخصوصا وقتی با آدمای مختلف حرف میزدم.
سال خوبی داشته باشین و امیدوارم به آرزوهاتون برسین و سعی کنین کاستی هاتونو برطرف کنین.
برای من این اولین سالیه ک احساس میکنم کاملم.همون کسی ک میخواستم.احساس میکنم یه بار سنگینو از روی دوشم برداشتن.شخصیتمو کامل کردم و به شما هم توصیه میکنم اشتباها و یا رفتارای بدتونو تغییر بدین.نظر هیچ کس براتون مهم نباشه.هیچ کس.مگه داری برای یکی دیگه زندگی میکنی.دنیا دوروزه خواهرم:| با مسخره بازیا و حرفای چرند و بی مصرف بعضیا گوشتو پر نکن. فقط آروم تو دلت افسوس بخور و بخند خودت باش چون به کسی ربطی نداره.
ن استایلت ن رفتارتن افکارت و ن حتی دینت
اگه قدرتشو داری ک خودت باشی و خودت بفهمی و خودت.تصمیم بگیری یعنی فهمیدی چطور زندگی کنی♡
بایی
آپلود عکس

آپلود عکس

عکسارو*_*
جین لاغر تر نشده؟ :(

お誕生日おめでとうございます☆تفلدت موبالک*'*........سحلی*-*

お誕生日おめでとうございます☆تفلدت موبالک*'*........

داستان من برای مسابقه ی کاتسیا چان^.^..... دختر خورشید^^太陽の女の子

ک ,یه ,رو ,ن ,کتاب ,ب ,باشین و ,شروع ب ,یه کتاب ,و یه ,ن تنها ,خوبی داشته باشین

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیام زندگی مدرسه آشپزی ایران شف I.C.A dilumbkowspret shaghayegh sorkh نیک فوم دفتر خاطرات شهداء starenpamond M&MSUBTITLE تبلیغات تابلو نسیم فرخی