محل تبلیغات شما
آپلود عکس
تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست
_____________^W^ _____________
~15 دسامبر~
おめでとう
~روز ما~
おめでとう
روز همه ی اوتاکو ها مبارک. اینکه تونستیم چیزای زیادی از انیمه یادبگیریم و به 
بقیه اثباتش کنیم که چقدر باهم قدرتمندیم و قدرت احساساتمونو به بهترین شکل نشون میدیم♡~
______________^W^______________
おめでとう
オタクの日
آپلود عکس

آپلود عکس

نکته ی بعدی:
آپلود عکس

لاو شات فوق العاده خفن بود دیگه سهون واقعا مرز خفن بودن رو رد ک کرده هیچ ده بار دورم زده._.
سهونم ک کراش من و مامیم و هنگی همیشه پرنسه دیگ چ کنیم._.
بکهیون هم ک نقلی ترین و گوگولی و پشمالو ترینه*-*فداش بشم مثل همیشه کیوت و البته در عین حال ژذاب بود=)
برای همه ی اکسوالا از جمله خودم سرم گلوکز و اب قند تجویز میکنم
و اما یه نکته ی مهم

یکم بیشتر خودتونو کنترل کنید خب.
نمیگین همه ی ارمیارو ب گریه انداختین؟
نمیگین اونارو از زندگی سیر کردین؟
نمیگین احساساتشون پر کشید؟
آپلود عکس

نمیگی اینطوری گریه میکنی هزار برابر بیشتر عاشقت میشم؟که چقدر احساساتی و مهربونی که حتی از دیسبند شدن هم میترسیدی و دپرس بودی؟که تمام مدت فقط به بغل و درک نیاز داشتی؟
که چطوری زدی زیر گریه؟
آپلود عکس

مثلا نمیدونم داری خودتو هندسام نشون میدی؟نمیگی ما متوجه شدیم ک اصلا نمی تونستی حرف بزنی کم مونده بود صدای ترکیدن بغضت کل صحنه رو منفجر کنه؟نمیگی من اینجا دارم جون میدم لنتی؟
آپلود عکس

شما ها همیشه فوق العاده این و الگوی خیلیا.اینکه همیشه پشت همین.همیشه با بغل کردن اتحاد و صمیمیتتونو رو به همه نشون میدین و الهام هزاران نفرین.
پس گریه نکن جیهوپ اینکه مادرت ولت کرد ولی الان به چه چیزی تبدیل شدی.
گریه نکن جیمین.هیچ‌کسی حق نداره تورو مسخره کنه.
ناراحت نباش نامی.تو همیشه وظایفتو عالی انجام دادی حتی با وجود عمل قلبت با اینکه قرار بود دیگه پیشمون نباشی به خیلیا زندگی دادی
بغض نکن کوکی تو تمام تلاشتو کردی و همیشه بهترین بودی
شوگولی تو کلی مشکل داشتی و بعد اتیش سوزی همیشه منزوی بودی ولی حالا یاد گرفتی احساساتتو بروز بدی.
ته ته.کیوتی احساساتی اون چیز وحشتناک تقصیر تو نبود.گذشته ی ت دست تو نبود اما حالا هزاران نفر با گریه ی تو گریه کردن پس دیگه تنها نیستی.
جین تو همیشه یه هیونگ واقعی بودی تو همیشه به گروه روحیه میدی حتی اگه مسخرت کنن حتی اگه بگن چیزی بلد نیستی.تو بی هیچ دلیلی می خندونی.تو خنده ی بقیه رو دوست داری.تو نمونه ای♡
و باز به یاد حرف لنتی کوکی:
روزی میرسه که ما هم پیر میشیم و مجبور میشیم دستاتونو ول کنیم اما اینو فراموش نکنید که ارزشتون همیشه و خمیشه تا ابد در قلبمون میمونه♡
♡ارزش شما هم جاودانه خواهد بود.آرمیا تا اخر عمر آرمی باقی میمونن♡
LEGENDS NEVER DIE

お誕生日おめでとうございます☆تفلدت موبالک*'*........سحلی*-*

お誕生日おめでとうございます☆تفلدت موبالک*'*........

داستان من برای مسابقه ی کاتسیا چان^.^..... دختر خورشید^^太陽の女の子

تو ,ی ,اینکه ,ک ,هم ,رو ,همه ی ,تو همیشه ,بود دیگه ,گریه نکن ,فوق العاده

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دامپزشكی تخصصی شترمرغ. دكتر محمدی نژاد My Crazy Memories گروه آموزشی مکانیک خودرو استان کردستان خاطرات یک برگ Doris's page گلچین مطالب وب به نام عشق عاقبت dazzling3 Ruby's life